Darmowa dostawa od 350 zł
Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów
Odroczona płatność dla j. publicznych

TRUCK NOVA 5 kg - TRUNOV5

Kod produktu: TRUNOV5
85,96 zł
17,19 zł / kg

Cena netto: 69,89 zł + 23% VAT

TRUCK NOVA 5 kg

Opis produktu:

TRUCK NOVA to nowoczesny koncentrat przeznaczony do bezdotykowego mycia karoserii samochodów osobowych i ciężarowych, a także powierzchni silników o dużym zanieczyszczeniu brudem. Dostępny w opakowaniach 20 kg lub 5 kg, ten wysoce skoncentrowany preparat został stworzony z myślą o efektywnym, ekologicznym i bezpiecznym dla środowiska myciu pojazdów.

Cechy Produktu:

  1. Skuteczność i koncentracja: Koncentrat TRUCK NOVA cechuje się wysoką skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń z karoserii, przy jednoczesnej koncentracji, co czyni go ekonomicznym w użyciu.

  2. Bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska: Preparat został opracowany z zastosowaniem składników nietoksycznych i bezpiecznych zarówno dla użytkowników, jak i środowiska naturalnego.

  3. Piana aktywna: TRUCK NOVA generuje wysoką pianę aktywną, umożliwiając nanoszenie preparatu w formie piany na mytą powierzchnię. To zwiększa efektywność mycia.

  4. Szybkie usuwanie zanieczyszczeń: Delikatne związki powierzchniowo czynne skutecznie i szybko usuwają z karoserii różnego rodzaju zanieczyszczenia.

  5. Ochrona i Konserwacja: TRUCK NOVA zawiera czynniki konserwujące i antykorozyjne, które poprawiają kondycję i połysk lakieru oraz elementów wykonanych z tworzyw sztucznych.

  6. Bezpieczny dla aluminium: Preparat jest bezpieczny dla elementów wykonanych z aluminium, a także materiałów wrażliwych na alkalia.

  7. Biodegradowalność: Ponad 95% składników preparatu ulega biodegradacji, co wpisuje się w troskę o środowisko.

  8. Uniwersalne zastosowanie: Nadaje się do mycia różnego rodzaju pojazdów, zarówno osobowych, jak i ciężarowych, oraz powierzchni silników.

Sposób Użycia: W zależności od metody nanoszenia i sposobu stosowania, używać wodny roztwór roboczy o stężeniu 1-5%. Roztwór nanieść na suchą karoserię za pomocą rozpylacza, wytwornicy piany, maszyny wysokociśnieniowej lub poprzez system dozowania myjni automatycznej. Spłukać mytą powierzchnię czystą wodą, najlepiej pod wysokim ciśnieniem.

Specyfikacja produktu:

Dane podstawowe
Waga 5,00 kg

Opinie o produkcie:

Średnia ocena:
0.0
na podstawie 0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Posiadasz ten produkt? Pomóż innym i dodaj swoją opinię

Zasady dotyczące opinii na naszej stronie objęte są warunkami korzystania ze strony internetowej. Warunki te określają też zasady zgłaszania ewentualnych treści nielegalnych. Szczegóły tutaj