Darmowa dostawa od 350 zł
Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów
Odroczona płatność dla j. publicznych
Ikona odtwrzacza Zobacz wideo
Merida Suszarka do rąk Machflow (EIB130) - Suszarka do rąk Merida  MACHFLOW
Merida Suszarka do rąk Machflow (EIB130) - Suszarka do rąk Merida  MACHFLOW
Merida Suszarka do rąk Machflow (EIB130) - Suszarka do rąk Merida  MACHFLOW

Merida Suszarka do rąk Machflow - stal matowa - EIM130

Kod produktu: EIM130
2 287,80 zł

Cena netto: 1 860,00 zł + 23% VAT

Suszarka do rąk Merida MACHFLOW
Suszarka do rąk MERIDA MACHFLOW, stal matowa

Opis produktu:

Suszarka do rąk  MACHFLOW to rozwiązanie łączące w sobie wysoką wydajność suszenia rąk z możliwością kontroli parametrów pracy. Ta suszarka jest wyposażona w inteligentne funkcje, które pozwalają na dostosowanie jej działania do indywidualnych potrzeb.

Główne cechy produktu:

  • Automatyczne włączanie: Suszarka  MACHFLOW uruchamia się automatycznie dzięki czujnikowi zbliżeniowemu, co zapewnia wygodne i higieniczne korzystanie.

  • Regulowana moc: Użytkownik ma możliwość wstępnego ustawienia mocy silnika i grzałki. To pozwala na kontrolę nad wydajnością i dostosowanie suszenia do aktualnych potrzeb.

  • Oszczędność energii: Minimalne ustawienie mocy silnika i grzałki obniża moc do 530 W oraz natężenie dźwięku do 68 dB. Możliwość wyłączenia grzałki pozwala na oszczędność energii, a w zależności od ustawień parametrów, pobór mocy spada do 420 - 1100 W, a suszarka suszy wtedy nieogrzanym powietrzem.

  • Szybkie suszenie: MACHFLOW charakteryzuje się krótkim czasem suszenia, co sprawia, że korzystanie z niej jest szybkie i wydajne.

  • Filtr HEPA: Suszarkę można dodatkowo wyposażyć w filtr HEPA, który oczyszcza powietrze pobierane z otoczenia. Filtr dostępny jest osobno w ofercie pod symbolem EAA130 i podlega okresowej wymianie.

  • Elegancka stal nierdzewna: Obudowa suszarki wykonana jest z eleganckiej stali nierdzewnej matowej .

  • Możliwość podłączenia przewodu zasilającego: W obudowie suszarki znajduje się zaślepiony otwór, który umożliwia ewentualne podłączenie przewodu zasilającego z wtyczką.

MACHFLOW - wydajność i kontrola w jednym

Suszarka do rąk  MACHFLOW to inteligentne rozwiązanie, które umożliwia dostosowanie parametrów pracy do indywidualnych potrzeb. Z regulowaną mocą, oszczędnością energii i możliwością instalacji filtra HEPA, MACHFLOW to suszarka, która sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Dodatkowo, jej elegancki design z pewnością będzie pasował do wielu różnych wnętrz.

Specyfikacja produktu:

Dane podstawowe
Materiał stal nierdzewna (matowa)
Kolor stalowy
Waga 5,10 kg
Wysokość 33,00 cm
Szerokość 21,30 cm
Głębokość 17,00 cm
Dane techniczne
Sposób uruchomienia automatyczny
Bryzgoszczelność IP23
Czas suszenia 8-10 s
Gwarancja
Okres gwarancji 12 miesięcy
Rodzaj gwarancji Gwarancja producenta

Opinie o produkcie:

Średnia ocena:
0.0
na podstawie 0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Posiadasz ten produkt? Pomóż innym i dodaj swoją opinię

Zasady dotyczące opinii na naszej stronie objęte są warunkami korzystania ze strony internetowej. Warunki te określają też zasady zgłaszania ewentualnych treści nielegalnych. Szczegóły tutaj